Kim jesteśmy?

 

 

nablog1Kasia

Prawdziwa kobieta renesansu: i napisze, i przeczyta, i ugotuje, i posprząta, i żarówkę wkręci i generalnie żadnej pracy się nie boi – w zasadzie niczego się nie boi – tylko pająków i dziwnych odgłosów w ciemności.

Posiada aktywne funkcje mamy Janka i żony Taty, rzadko się psuje a wszelkie usterki przyjmuje na klatę i walczy z nimi w zupełnej ciszy.

Pasjonatka podróży, miłośniczka katalogów Ikei, prawie zakupoholiczka, namiętny pochłaniacz książek.

Kręgosłup moralny, szyja i większość głowy rodziny de Fudreiro.

Pomysłodawczyni i założycielka bloga, autorka wpisów i zdjęć.

 

nablog2

 

 

Janek

Spłodzony w Hiszpanii, urodzony w Anglii, wychowywany w Polsce.

Miłośnik wszystkich samochodów, zwłaszcza tirów z Biedronki i śmieciarek; największy fan Justina Timberlake’a; dziecko, które najlepiej na świecie parodiuje chrapiacego tatę i chrumkającą świnkę Peppę. 

Kocha patrzeć ludziom głęboko w oczy a później gryźć. Zawsze ma swoje zdanie – w większości przypadków odmienne niż reszta świata. Najczęściej można go zastać oglądającego bajki, czytającego książki o autkach i biegającego wkoło samochodu taty, wołającego “brum!”. 

Wyszkolony terrorysta, organizator czasu mamy. 

Synek swojej mamusi, oczko w głowie całej rodziny Fudreiro, najjaśniejsza gwiazda bloga.

 

nablog3

 

Irek

Tata Janka, mąż mamy, autor mega epickich tekstów; marketer internetowy, który z powodzeniem mógłby odgrywać scenki w kabarecie – oczywiście bez scenariusza, na żywioł, bo najśmieszniejsze byłoby to, że nigdy nie wie o co chodzi. 

Specjalista od fejsbuka, inwestycji i wielu innych rzeczy, o których masa ludzi nie ma pojęcia. Człowiek, który sprzeda ci twój własny długopis. Facet, który jest pewien, że 500 stron książki czyta się dwanaście lat a lektury są tylko w pigułkach. 

Mózg od technicznej strony bloga, reklam i innych magii.

Jego ulubione powiedzenie: “Nikt ci tyle nie da ile ja ci obiecam”